| Zettt a întrebat:

Va rog din inima sa-mi spuneti unde as putea sa gasesc Volumul 1 din Artemis Fowl de Eoin Colifer online

Sunt disperat caut de cateva zile bune v rog ajutati-ma

1 răspuns:
| relian a răspuns:

In ce limba vrei sa fie? Peste tot pe unde am verificat este in limba spaniola.Nu ma pricep asa bine la carti, nici nu stiu despre ce este vorba dar am vrut sa te ajut daca te ajuta cu ceva ce eu iti spun.Cauta pe ebay USA si gasesti acolo.E cam in jur de 20$ sau chiar mai putin noua.Insa nu stiu daca o sa poti cumpara de la ebay USA. Daca nu poti incearca la ebay acolo in Europa pentru ca am vazut ca vand si cei din United Kingdom.Bafta

Întrebări recente