| Chisalita_Florin_1998 a întrebat:

Stiți cum pot salvez vidioclipurile facut in Studio de film de pe telefon? P.S : Am un Utok 451D

1 răspuns:
| Trioda a răspuns:

Ai micro usb la telefon., in care poti introduce ori un adaptor microSD card in care vei salva filmele tale.ori procuri un cablu OTG, la care vei atasa un stik usb, memorie etc in care la fel vei descarca filmele tale.
In cazul cablului OTG, se poate ca telefonul sa nu recunoasca cablul..si va fi necesara si instalarea unui soft, de pe Play, numit OTG adapter.
Multumit?
Succes!