| NotToday a întrebat:

Allview P5 primeste update la Jelly Bean?

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Posibil sa o primeasca pentru ca, din cate am vazut, este capabil.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil că NU va primi update la Jelly Bean în următorii 1-2 ani...

Abia în 20.11. 2012 a primit un update la Android 4.0.4 - vezi linkul :
http://www.allview.ro/......420112012/

Android 4.1 Jelly Bean este atuul P5 Quad - vezi linkul :
http://www.allview.ro/......cificatii/

Probabil că NU vor renunţa aşa de repede la acest atuu.

Toate cele bune.

| charleslouboutin a răspuns:

Daca ai varianta quad, atunci da.

| panther2007 a răspuns:

Mai mai mai ce sigur raspundeti voi prin NU... posibil sa primeasca, dar daca tot vrei ultima versiune de android o poti downloda de pe cynogen

| iesiacasa a răspuns:

Sall nu primeste upgarde la jelly beam daca vrei sa bagi jelly beam ia-ti csc de pe google play si alegi update de la polonia ala e cel mai bun.

| AerDeMunte a răspuns:

Nu.