| anonim_4396 a întrebat:

stie careva cum pot pune un buton de abonare in coltul din dreapta sus al videoclipului de pe youtube de exemplu cum este la videoclipurile de la hahaha production.

3 răspunsuri:
| geoboss456 a răspuns:

Cum adica? OMG. Nu stii sa dai subscribe? lol apesi pe buton si gata iar daca nu poti trebuie sa-ti faci cont pe gmail iar apoi te conectezi pe youtube ca gmailul este de la google care detine si google maps, youtube etc...etc...

| AndreiRadu00 a răspuns (pentru geoboss456):

Nu la asta ma refer evident ca stiu sa dau subscribe dar am canal de youtube si in cadrul acela in care ruleaza videoclipul in coltul din dreapta sus apare un buton pe care daca treci deasupra lui cu cursorul iti arata un buton de abonare si evident ca ramane si cel de jos acum intelegi?

| geoboss456 a răspuns (pentru AndreiRadu00):

Nu-l vezi tu ceilalti da ce canal ai?