| Fotbal_Fan_1990 a întrebat:

Stie cineva cum poti transmite un canal tv pe un site? Ca exemplu cum pot da site-ul cool-tv.net care are numeroare canale tv romanesti si straine si le transmite online. Cele prin intermediul sopcast stiu cum se transmit, ma intereseaza sa stiu cum poti transmite in flash un anumit canal.

Daca ma poate ajuta si pe mine cineva as fi recunoscator big grin.

1 răspuns:
| Madalin_Catanet_1990 a răspuns:

Da merge dar, doar un singur canal trebuie sa ai un TvTuner conevtat la PC.
eu am un tvtuner de la winfast si stiu ca merge.