| nexus9710 a întrebat:

Hei TPU, stie cineva un site unde se transmite minimax online? pe cool-tv nu mai merge si nici pe sopcast, Dau funda

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Descarca si instaleaza tot ce ti se spune aici, si ai o multime de programe tv romanesti si straine online (printre care si Minimax) :
http://1tvonline.net/

| nexus9710 explică (pentru zdrangoi):

Mersi. insfarsit un site bun, de cand caut asa ceva happy

| zdrangoi a răspuns (pentru nexus9710):

Imi pare bine.
Si eu sunt foarte incantat de site.
Iti mai dau unul de filme documentare, poate te pasioneaza.
Sunt aproape toate documentarele difuzate pe Discovery, Nat Geo, Animal Planet, etc.
Este excelent :
http://documentare.digitalarena.ro/

| nexus9710 explică (pentru zdrangoi):

Hei mersi, e bun si asta, chiar imi plac documentarele, mai ales ca pe rds nu se mai difuzeaza discovery happy

5 răspunsuri:
| Mikhtarian a răspuns:

Incearca pe programe tv online, acolo gasesti tot ce vrei.

| KoaLaBoY a răspuns:

Nu exista un site respectiv, poate doar pentru smartphone-uri, dar ma indoiesc.