| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum sa setez corect sonor-ul la windows 7? Adica daca vine de exemplu un sunet din partea dreapta sa aud in dreapta si daca vine din partea stanga sa aud in stanga pentru ca se aude invers sad. PS : Am casti sunt bune dar nu stiu cum sa setez din PCwinking

Răspuns Câştigător
| dragos9234 a răspuns:

Le tii tu puse invers.

| Quokeepac a răspuns (pentru dragos9234):

laughing Nu nu le tin dar am rezolvat mersi oricum laughing

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Nu poţi inversa dreapta cu stânga din setări. Inversează ieşirile la boxe.

| DaNuTzU2013 a răspuns:

In dreapta jos apare acolo un sonor, click pe el dai pe ce ai tu acolo sus ( eu am niste casti tu s-ar putea sa ai o boxa), dai la level si setezi de la balance