| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum trec de la windows 10 education la windows 10 PRO? Dar cu licenta?

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Contactezi Microsoft Romania: 0212047040.

| LPCTSTR a răspuns:

Licenta este blocata pe versiunea de Education.
Poti trece, bineinteles.
Mai bine te uiti la cateva tutoriale pe Youtube (gasesti destule in romana) care te vor invata mai bine sa pui Win pe sitck, sa configurezi partitii si toate cele, decat mine, acum pe TPU.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Ii poti reface windows si este pe Youtube un trick cum sa ii pui licenta fara sa platesti https://www.youtube.com/watch?v=BO_vTbisvbM