| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva de unde pot lua driverul de retea pentru un laptop Acer aspire?happy

10 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Foloseste programul Driver Scanner 2013!

| AaNdYy a răspuns:

Poti folosii driver scanner sau driver genius. si nu te mai chinui tu sa gasesti numele exact al placii de retea. Doar downloadezi si dai install din program.
Faza naspa la astfel de programe este ca ori is Trial, ori trebuiesc cumparate.

Cea mai simpla metoda este sa folosesti programul Speccy pe care il iei de aici: http://www.piriform.com/speccy
Intrii in el si te duci la Network, unde scrie cam asa:

Network
You are connected to the internet
Connected through "ZyXEL FN312 10/100 PCI Adapter"

"ZyXEL FN312 10/100 PCI Adapter" fiind placa mea de retea.
Scrii numele placii tale de retea pe google si iti va da driverul acolo.

Funda?

Răspuns utilizator avertizat