| Jordan023 a întrebat:

Stie cineva un program online (deci sa nu downloadez/instalez nimic) in care sa modific dimensiunea lor. De exemplu are 700 X 650, iar eu sa-i pun 1000 X 950. Dau funda pentru cel mai bun site!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa modifici dimensiunea cui? A pozelor banuiesc.Scrii picmonkey pe google si acolo aduci poza, dai din stanga pe resize, pui valoarea care vrei si gata, salvezi.

| Marius_Mandarina_1995 a răspuns:

Daca te referi la vreun film ceva de pe youtube sau alt site este o iconita cu setari unde alegi dimensiunea, daca ai un film pe CD o sa te intrebe la ce dimensiune vrei sa vezi filmul ( unele filme nu au asa ceva deoarece CD e vechi si nu era atunci asa ceva ) pai. cam atat daca e ceva pe PC trebuie sa intri la proprietati si sa dai la rezolutie.