| HaeRa a întrebat:

Buna happy Cine stie un program sau vreun site pe care pot vedea programul EuforiaTv online? Un site pe care sa nu fiu nevoita sa downloadez SopCast sau mai stiu eu ce alt fel de program de genu asta big grin Dau funda :*

6 răspunsuri:
| HaeRa explică:

Am reusit SmackER big grin Multumesc happy

| SmackER a răspuns:

Http://www.cool-itv.net/ dar merge numai pe internet explorer. Funda?:D

| HaeRa explică (pentru SmackER):

Am incercat si eu site-ul asta dar imi spune sa instalez mai multe programe si chiar daca le instalez nu merge sad

| SmackER a răspuns (pentru HaeRa):

1)S-ar putea sa fie de la Internet Explorer.Asa imi dadea si mie.Incearca sa il reinstalezi.

| HaeRa explică (pentru SmackER):

L'am reinstalat... Nu stiu ce are. :-

| SmackER a răspuns (pentru HaeRa):

Spune-mi ce erori iti da cand incerci sa te uiti pe site.

Întrebări recente