| alexalx1234 a întrebat:

Salut TPU. Stie cineva un service in Constanta ce schimba un touchscreen pentru un Nexus 4 ieftin?

1 răspuns:
| Niklauss a răspuns:

Http://professionallaptop.ro/......constanta/

Poti sa iei numărul de p site-ul asta, ei au sediuri in mai multe orase si pretul la un ecran este tot timpul la fel, ar putea sa coste mai mult ca telefonul :))
Dar poti sa ii întrebi la telefon despre ce suma e vorba la telefon eu de aici mi-am schimbat desplayul la tableta si mi-a spus pretul pe loc si de atunci nu am mai avut probleme.

Sper ca te-am ajutat, funda?