| CristiCs123 a întrebat:

stiti cum imi pot face o comunitate/forum am una dar facuta cu forumgratuit si nu imi place, imi trebuie ceva un program alt site sau ceva? Funda la cel care ma ajuta/imi spune cum

Răspuns Câştigător
| artur99 a răspuns:

Da, te pot ajuta eu. Dă-mi PM...

| CristiCs123 explică (pentru artur99):

Add cristi. dragomir100@yahoo.com si vb eu am deja forum dar e pe forum gratuit si nu pot baga... tema ipb cum vreau eu si pe ucoz am si cont acolo si forum si site dar nu pot modifica foaie css

| Brotacelul a răspuns (pentru CristiCs123):

Ai incercat in Panoul de Control -> Design -> Administrarea design-ului (CSS)? (pentru site-ul creat prin www.ucoz.ro)

4 răspunsuri:
| M4riusT a răspuns:

Ucoz.ro ar fi cel mai bun.Te pot ajuta daca nu te descurci.

| artur99 a răspuns:

Ți-l fac fain de tot, cu ce temă vrei cu domeniu.tk, hosting, pagini personalizate, etc...