| B3nz1D3s3nate a întrebat:

stiti de ce dupa ce las calculatorul pornit vreo 5 minute fara sa umblu pe el mi se blocheaza,si sta in jur de un minut blocat, dupa care se deblocheaza si ma delogheaza din tot in ce eram intrat?

Răspuns Câştigător
| 2014USER a răspuns:

Sigur ai un virus! Urgent dai reset! Si pune ti alt Windows eu asa zic

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Google-norton erase power-incarca, foloseste-gata.bafta

| TheAce a răspuns:

Ar putea fi vorba de supra-incalzire, de lipsa unor update-uri in ultima perioada sau de binecunoscutii virusi. Un sistem reboot e binevenit.