| CosminGK a întrebat:

Stiti un program bun cu care sa-mi pot inregistra doar vocea? Nu si video. Multumesc mult

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Pentru ce dispozitiv? Tabletă / telefon Android, iOS, PC (Window$, LINUX etc.)?!?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar vocea poate fi inregistrata cu orice, atat pe Windows, daca iei un microfon bun (ca asta conteaza in primul rand) si pe telefon.
Incearca Adobe Audition daca vrei ceva stil "studio" si vrei sa o si editezi sau Recorder Ones, NowSmart Sound Recorder, Audacity 2.

Numai bine! ^_^

| LPCTSTR a răspuns:

Exista recorder in Windows: https://ibb.co/L808fK2

| NLS a răspuns:

Dacă dorești ceva banal, aplicația Recorder integrata în Windows.
Daca dorești control mai bun și editare ulterioara, Audacity, SoundForge, WavePad, Adobe Audition.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aplicatia Recorder preinstalata.