| Adnosius a întrebat:

Salut,TPU! Sunt abonat la Romtelecom si as dori sa vad Steaua-Dinamo, dar este pe Digi Sport 1.Stie cineva cum as putea vedea meciul pe internet?

4 răspunsuri:
| floringabor a răspuns:

Pe acest site http://www.cool-tv.ro poti viziona orice program tv cu Internet Explorer 8 sau cu alt Internet Explorer mai nou. Inainte de a viziona trebuie sa mergi la "Ajutor General" care se afla in dreapta sub programele tv si sa instalezi plugin-ul compatibil cu windows-ul care il ai

| TomaKa1900 a răspuns:

Uite un site la care iti trebuie decat sopcast: www.mywebtv.info

| mihai22222 a răspuns:

online tv doar trebuie sa ai internet explorer, vlc si inca un program