| sorin2407 a întrebat:

Cum pot vedea meciul Steaua - Rapid din seara asta pe internet? Inainte cand era pe Digi il vedeam cu Sopcast.

Răspuns Câştigător
| Roliii a răspuns:

Intri pe internet explorer (ca altfel nu merge)->scrii pe google tv online si va trebui sa-ti apara ceva cu "cool tv"->dai pe el->instalezi programele cerute ca sa mearga(doar plugin si vlc, nimic mai mult)->si duci mouse-ul la canalul dorit si iti vor aparea servere->vezi care merge, daca nu merge cum ar trebui atunci dai open in vlc

1 răspuns: