| DrNefarious450 a întrebat:

Sunt Gamer am 13 ani sunt Gamer si am un PS3, am ramas in "pana" de jocuri. Nu stiu ce as mai putea incerca, in ciuda varstei mele, nu imi plac jocurile sangeroase sau cele cu impuscaturi, ati putea sa-mi recomandati ceva care nu are sange sau impuscaturi in el? Ceva aventuros, poate chiar si cu trophies, Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| CrazyTeenager a răspuns:

Indiana Jones.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Din păcate 99% din jocuri conțin violență. Ceav ce nu ar conține așa multă violență poți găsi aici:
http://www.shockwave.com/home.jsp
Te poți juca și on line(să le încerci, la unele jocuri poți să parcurgi topate nivelelele chiar în trial și fără să descarci nimic(farm frenezy)), deci nu ai nevoie neaprată de un PS3, ci doar e un computer conectat la internet, dar trebuie să ruoleze Wingoz, deoarece e necesar Adobe Sohokwave player.Succes

| RoseOfTheFire a răspuns:

Eu as zice sa mai lasi jocurile si toate prostiile astea mai iesi si tu afara la aer e mult mai bine si eu am fost ca tine inainte dar acum mi-am dat seama ca am gresit asta e un sfat pe care ti-l dau acum tu il iei cum vrei, si vezi ca ''sunt gamer'' ai repetat de 2 ori numa' bine.

| DrNefarious450 explică (pentru RoseOfTheFire):

Stiu am repetat din greseala, dar ce crezi ca stau toata ziua cu ochii in monitor? ies si cu Skate-u daca vrei sa stii! Doar ca vroiam sa stiu ce sa ma mai joc iar din pacate nu ai rapsuns castigator fiindca nu m-ai ajutat happy That's Life

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru DrNefarious450):

Pai si eu ieseam cu bykla cu rolele dar pot spune ca stateam 2 3 ore afara si restul la pc si m-am schimbat si nu vreau sa faci ce am facut eu pentru ca din ce in ce ai vrea sa te joci mai mult.