| WhiteKnight a întrebat:

Sunt indecis, vreau sa imi cumpar un TV 4K dar nu stiu pe care, pana acum am 2 variante : LG 43UJ701V sau Sony Bravia 43XE7005 ambele fiind de 108 cm, insa sunt plusuri si minusuri : LG-ul are accesoriile mai bune(telecomanda,este mai aratos, sistem audio tunat de Harman Kardon) insa are panel RGBW ceea ce inseamna ca are o structura de 2880(RGB) + 960(W). Sincer nu stiu daca este mai bun RGB sau RGBW. Sau Sony ul care are o imagine mai buna pentru ca are diferite tehnologii( XReality™PRO 4KTehnologie Live Colour™)
Insa Accesoriile lasa de dorit (telecomanda standard,sunet mai slab si nu este la fel de aratos)
Voi ce ati alege, LG-ul sau Sony-ul?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as lua L.G.

Răspuns utilizator avertizat