| IulianAlexe a întrebat:

Sunt la cineva in vizita... Au un Laptop Acer Aspire 5315 si nu gasesc driver pentru mouse!
Daca se poate sa-mi dati direct linnk-ul de download direct. Poate, il incarcati si pe un site ca girlshare. fileshare! Multumesc

8 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Mouse sau Touchpad?
Pentru touchpad uite aici
http://ow.ly/Reu63

http://us.acer.com/ac/en/US/content/drivers

| IulianAlexe explică:

Mouse! Am precizat! Nu-l primeste...

| Intruder19 a răspuns (pentru IulianAlexe):

Pe alt computer functioneaza moseul respectiv? Daca deschizi device manager iti apare?

Mouse-urile sunt device-uri plug and play adica functioneaza si fara drivere. La tine ori e defect mouse-ul ori ai ceva probleme cu usb-urile. Incearca alt slot usb daca ai disponibil.

| IulianAlexe explică:

Mouse-ul, tin sa mentinonez, este functional! Pe pc merge!

| Intruder19 a răspuns (pentru IulianAlexe):

Ciudat,apare ca fiind functional. Ce model de mouse e?

| IulianAlexe explică:

Mouse:
COMO01(B193)
USB 5 V
CMI-FR 91940 LES ULIS
Asta scrie pe el!

| IulianAlexe explică:

Am incercat o tastatura, la fel face. nu merge!