| Leatherleader a întrebat:

Tableta E-Boda Essential A320 e o achizitie buna?
ce nota i-ati da?

Funda.

Răspuns Câştigător
| SweetySweetySweety a răspuns:

Salut! Iti zic eu... Am si eu tableta E-Boda. O am de aproximativ un an si mi s-a stricat de 3 ori sad. In plus merge foarte greu si se blocheaza. Nota mea este 6 sau 7. Iti recomand marca Samsung. E foarte buna.
P.S. Iti spun din experienta. happy
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Este foarte buna http://bit.ly/JRbpxH

| Goooogle a răspuns:

Este o achizitie buna, merg toate jocurile si aplicatiile de la ora actuala.Eu zic ca merita!

| stefy57 a răspuns:

Daca ai putin timp liber si esti pasionat de IT, recomand SoftpediaForum sectiunea,, recomandari tablete'''garantez ca devii expert in tablete.

| AlexDF a răspuns:

Daca chiar doresti tableta buna si ieftina iti recomand All-view Speed City la 400lei. Eu o am de jumate de an si se comporta foarte bine.
Pentru E-Boda nota mea este 6, sincer mie nu imi place si nu se misca la fel ca All-View.