Întrebare recomandată | JockerStoica a întrebat:

Tableta Vonino Spirit S vs Tableta Vonino Primus 94HD.
Care e mai buna?
De ce e mai buna?
FUNDA!

2 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

Nu am pus mana pe niciuna dintre ele, eu iti spun doar din ce am vazut pe YouTube si in review-uri. Vonino Spirit S are un ecran mai mare, dar cu o rezolutie mai slaba, este mai grea si mai groasa. Primus 94HD are o camera mai buna de 5MPx + bitz LED, o rezolutie mai mare, dar ecran mai mic. Ambele au acelasi ecran IPS, acelasi procesor, acelasi chipset. Depinde de tine la ce o folosesti si cat iti pasa de poze, gaming, net, design etc. Eu iti recomand ambele, dar mie personal imi place mai mult designul tabletei Vonino Primus 94HD

| badboy50087 a răspuns:

Depinde la ce o sa o folosesti. Daca e vorba de gaming ti-o recomand pe a doua.(stiu ca e buna pentru gaming ca o avea si un prieten de al meu).