| catalin234125123 a întrebat:

Vreau un sfat Rapid
Ce imi recomandati dintre
Samsung galaxy Chat Vs Samsung galaxy mini2 Vs Samsung galaxy gio

Allvew alldro 3 speed duo

Evolio aria

Vonino Spirit S

Serioux GoTab S9706

Samsung galaxy tab 2 7" Inci

E-BODA Impresspeed Supreme X200 IPS

Allview Alldro 3 Conect

Lenovo IdeaTab A2107

Allview TX1 Quasar IPS

Vonino Primus 94HD

Ce tableta imi sugerati si ce telefon dau funda. Daca argumentati si de ce imi sugerati. eu sincer as prefera galaxy mini 2 si Nexus 7

2 răspunsuri:
| RzV28 a răspuns:

Ti leas recomanda pe ambele pentru ca sunt foarte memoria este foarte buna, display-ul la fel si disainul este super.

| DanaRela1999 a răspuns:

Telefon- Samsung gamaxy gio. Am si eu este foarte bun, poti sa faci multe lucruri pe el. Muzica, Net, Pozele ies super frumoase si ai o gramada de jocuri si aplicatii tari de descarcat.
Tableta- Nexus 7 si Galaxy Tab 2 sunt foarte bune! Eu ti-as recomanda Nexus 7. happy