| NeedHelp1 a întrebat:

Știe cineva o aplicație pentru Android în care să pot edita un videoclip astfel încât în loc de fața unei persoane sa pun o fotografie(cum ar fi un logo sau emblema unei echipe) și astfel încât să rămână pe tot parcursul videoclipului?

P.S: aș vrea să fie free! Dacă nu e free măcar să o pot lua de pe net mod apk

2 răspunsuri:
| Stancuvlad a răspuns:

Splice, in Shoot

| HESOYAMbruh a răspuns:

Cel mai bun e kinemaster, poti folosi si videoclipuri cu green screen, sa faci efecte 3d, aproape ca pe calculator