| Cucuriguuu a întrebat:

Cu ce program pot edita un videoclip, incat sa pot face ca imaginea sa vibreze la un anumit timp in rularea videoclipului?

FUNDA + VOT

4 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Adobe after effects. Trebuie sa te pricepi putin sau gasesti tutoriale pe youtube.

| Cucuriguuu explică (pentru suffarstar):

Daca stii, imi poti lasa tu un tutorial legat de ce am spus mai sus (sa fac o secventa din videoclip, sau chiar mai multe, sa vibreze)

| suffarstar a răspuns (pentru Cucuriguuu):

Dupa o cautare rapida am gasit ceva. Sper sa fie folositor.
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Faruece a răspuns:

Cu Adobe after effect este cel mai bine, cauta tutoriale pe internet.Mult noroc!