| EniNim a întrebat:

Salut TPU. Știe Cineva pe ce aplicație ar trebui să adaug mini camera spion cu rețeaua de Wi-Fi ACCQ727988JEMNH? DAU FUNDĂ.
P.S mini camera spion A ajuns într-o cutie complet neagră, fără niciun cod QR, MANUAL, logo, text, inscripție, etc. Pe cameră la fel complet neagră, DAU FUNDĂ.
P.S mini camera a fost cumpărată de soția mea de pe un site, dar din păcate nu mai își amintește site-ul,

1 răspuns:
| Predator30 a răspuns:

Salut,se descarca din App Store sau Google Play aplicatia SIPC sau HDSmartIPC, încearcă, poate funcționează.