| andrey7 a întrebat:

Salut TpU! Tocmai am reinstalat Windows Xp; am instalat toate driverele ..etc. dar acum ma confrunt cu o problema. dupa ce am instalat flash player [last version] sunetul de pe youtube are cea mai proasta calitate posibila..ca si cum difuzorul boxelor ar fi spart Va rog frumos daca ma puteti ajuta cu ceva. Va multumesc!

1 răspuns:
| tirel a răspuns:

Pai sunt confuz. Windowsul era cu licenta platita. Eu te sfatuiesc sa intri pe site-ul Microsoft si sa vezi. Sigur nu e vreo problema cu boxele tale? Cata memorie ram ai si ce procesor ai? Daca este mai vechi calculatorul s-ar putea ca resursele sa fie cauza.Si mie m-i s-a intamplat asta dar am dat un restart si a mers. Zi-mi ce placa de sunet ai? Daca ai soundmax te pot ajuta. Daca ai alta imi pare rau, ma depaseste.