| Pietricel a întrebat:

Tocmai am terminat de descarcat gta5 de pe social club(cumparat) si imi da o eroare, ERR_NO_LAUNCHER please run gta5 using playgta5.exe. Care e problema? https://i.imgur.com/7VHgDSl.jpg

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa te duci in folderul in care ai instalat jocul, sa cauti fisierul PLAYGTAV.exe si sa dai dublu-click pe el. Daca totul functioneaza, cand iesi din joc, du-te la acelasi fisier, da click dreapta si apasa "Copy", apoi du-te pe desktop, da iar click-dreapta si apasa "Paste shortcut". Dupa asta, de fiecare data cand vrei sa joci, da dublu-click pe shortcut-ul creat.

| Pietricel explică (pentru JackR):

La fel face.