| AlexBoy88 a întrebat:

Tocmai ce am cumparat un laptop ASUS X550CC cu urmatoarele cerinte:
-Procesor Intel Core i3 1.80GHz
-4GB Ram DDR3 la 1600 frecventa
-Placa Video Dedicata nVIDIA GT 720M 2GB DDR3 64Bit
-HDD 500GB Sata 3 16mb
E bun acest laptop pentru internet, muzica, filme, si putin niste jocuri.
A meritat sa il cumpar?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

E un laptop de multimedia, nu de jocuri. Se descurca foarte ok in browsin, filme hd, si restul activitatilor de genu. La jocuri, cele gen san andreas, in general jocuri mai vechi.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca a meritat saunu tine de tine. Jocuri nu e chiar asa gen san andreas. Ruleaza chiar si mai noi dar acuma trebuie sa adaptezi setarile ca nu e totusi wow ca si performanta.

| K0sti a răspuns:

Cerinte in niciun caz, ca el nu cere nimic! Caracteristici poate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La jocuri sa nu ai mari asteptari dar in rest, pentru filme si internet e bun.