| Andrei_Denis_1999 a întrebat:

Tocmai ce mi-am reformatat PC, e prima oara cand reformatez Pc-ul meu Pentru ca am altul nou, ca sa nu intelegeti gresit eu am reformatat PC-ul al vechi de peste 50 de ori.Bun, instalez tot merge 2 zile perfect dar intr-o dimineata vreau sa intru pe internet, accesez youtube stau cateva minute si internetul se opreste brusc din a mai lucra.Internetul ramane conectat si incerc sa intru intr-un joc online gen counter-strike sau crossfire etc., astept si nu imi intra in el.Incerc sa accesez google sau orice site si nu mi se incarca pagina.Dau restart la PC intru iar pe browser stau cateva minute, iar face asa.Tin sa mentionez ca am windows 7.Va rog ajutati-ma de 3 saptamani tot imi face asa si nu pot face nimic.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

Mai schimba windows-ul din nou, dar fal ca la carte, adica sterge partitiile si fa altele noi.
Pune Windowos 7 Ultimate 32 bit

2 răspunsuri:
| TheBlisterExists a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driverul de la placa de retea apoi daca tot asa face reinstaleaza windows-ul.

| Andrei_Denis_1999 explică (pentru Gabi05):

1 la mana: nu are rost sa imi pun windows 7 32 bits pentru ca eu am Pc-ul facut pentru gaming si o sa imi citeasca doar 3GB Ram
2 la mana:sterg partitiile degeaba pentru ca asa am si facut, si nu s-a intamplat nimic