| yrewnjgf6ushadi a întrebat:

Tocmai mi-am achizitionat un gamepad [controller, maneta(pentru PC) ] Serioux si am pe spate 2 butoane. power si vibration. Butonul vibration, chiar daca este on, maneta nu vibreaza. am vazut la xbox-uri si playstation-uri ca de exemplu in fifa, cand dai bara, vibreaza. gamepad-ul meu nu vibreaza niciodata.
Ce pot face?! FUNDAAA

3 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Uita-te si in setari la jocuri sa vezi daca nu poti activa de acolo

| yrewnjgf6ushadi explică (pentru AlexL28):

M-am uitat in setari. Eu joc FIFA 14 cu gamepad-ul. Am cautat peste tot in setari si nu am gasit nimic.

| AlexL28 a răspuns (pentru yrewnjgf6ushadi):

Nu stiu ce sa zic, poate varianta pentru pc nu suporta vibratii.