| IAmJustSmarterThanYou a întrebat:

Salut, TPU. Tocmai mi-am cumparat un Nokia Asha 306. cand am vrut sa pun cardul meu de memoria am observat ca deja avea unul, dar cand am incercat sa il scot parea blocat. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| RaduManole a răspuns:

Cum adica parea blocat? Spune-i cuiva care are unghii mari sa apese pe el. (trebuie sa apesi pe el, nu sa tragi de el ca sa iasa). Daca chiar e blocat de nu il poti misca nici apasand pe el, returneaza sau du-l la garantie daca l-ai luat de pe internet, iar daca l-ai luat de la un magazin Vodafone/Orange/cosmote du-te si spune-le sa ti-l scoata happy

| IAmJustSmarterThanYou explică (pentru RaduManole):

Cand apas pe el se ridica, dar nu merge sa il scot

| sebypita12 a răspuns:

Pai iei un ac pentru cusut si impingi in card si o sa vezi ca o sa iasa