| MarianAndrei22 a întrebat:

Tot incerc sa descarc o aplicatie, nu merge! Spune sa ma duc pe un site de pe net, dar nici acela nu merge! Va rog, ajutati-ma! Tableta mea este Samsung, vreau sa descarc de pe Magazin Play. Si sa va spun si modelul? Dar acum 10-11 zile mergea excelent.

Răspuns Câştigător
| LinxCont a răspuns:

Poate ca aplicatia nu merge pe acea varianta de Android.
Poate ca acea aplicatie nu e in magazin play. Poate e pe aptoide.
Daca acea aplicatie nu merge pe acea varianta de Android sau pe acel model de tableta, atunci nu se poate face nimic. In cel mai bun caz se gaseste o alta aplicatie care face acelasi lucru ca si aplicatia dorita care nu merge.

1 răspuns:
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Vezi ca data si ora sa fie corecte pe tableta