Întrebare recomandată | VyKond a întrebat:

tot primesc eroarea "conexiunea nu este privata" in chrome, dar mi se intampla doar pe site.ul google, celelalte merg.
Data pc este buna.

4 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Verifica data ora si fusul orar.

| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Verifica ora si fusul orar!

| AboutBoSsFictiwww a răspuns:

Verifica foarte bine "data si ora", dar tu ai spus ca sunt bine selectate...Nu prea stiu bine, dar fa asa:sterge "Google" si descarca-l iar cu (Mozila Firefox) sau ce fel de program ai tu. Spune-mi daca merge.
Funda? big grin

| esupertarexjw a răspuns:

Esti logat in Google? Delogheaza-te. Mai apare din cand si pe alte site-uri dar numai pe alea pe care esti logat