| GoguDeFer a întrebat:

Un amic de-al meu are o tableta Woxter Qx-78 si mi-a adus-o mie sa ii dau reset pentru ca el nu se pricepe dar problema e ca nu merge si nu stiu de ce...
Deci cand tin apasat Volume Up si Power Button in loc sa intre in recovery mode, tableta porneste. Daca tin apasat Volume Up si apas Power Button de 2 ori cu interval de 1 secunda si a 3-a oara tin apasat, tot asa in loc sa intre in Recovery Mode porneste.
Stiti cum as putea sa-i dau reset? Vreau sa mentionez ca nu se conecteaza la PC prin cablu USB, nu o detecteaza pur si simplu.

1 răspuns:
| BogdanBz a răspuns:

Poate nu folosesti combinatia de taste cum trebuie. Cauta pe Youtube vreun tutorial si vezi exact ce trebuie facut.