| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce parola am pus pe tableta Q88 allwinner si pot face sa apara pe ecran androidul cu semnul exclamarii, dar nu apare restul, adica recovery mode, sau altceva scris.Deci nu stiu ce butoane trebuie sa apas in continuare pentru aparitia meniului scris
am facut multe combinatii de butoane,(de fapt doar in 3 feluri merge ca are doar power si volume)de abia am cumparat-o si sunt disperata, nici nu stiu unde sa o trimit inapoi...

1 răspuns:
| tonialex a răspuns:

Trebuie sai suni pe aia care teau dat tableta si sai intrebi pe ei ca trebuie sa stie