| Florinpikachu10000 a întrebat:

un laptop e mai bun ca un pc@

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde. Ca mobilitate, da. Ca upgrade ulterior, e mai bun un PC.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde la ce il folosesti

| dannyel86 a răspuns:

Depinde de scop. Daca te deplasezi des si ai nevoie de el, e mai bun un laptop. Daca il vrei pentru jocuri, office si plimbarile tale nu necesita prezenta lui, e mai bun un pc (desktop).

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de cerintele celui care cumpara.Eu am laptop din cauza lipsei de spatiu si a faptului ca il pot lua oriunde am nevoie.

| buffa a răspuns:

Laptopul se foloseste in cel mai multe cazuri pentru lucru, office, dar pentru jocuri desigur ca PC e mult mai bun.