| andrei733 a întrebat:

Urgent! Va rog frumos puteti sa imi faceti si mie un cont de gmail pentru ca mie nu imi merge si imi spuneti datele jos sau pe privat. Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atentie: nu este necesara adresa de email, nr de telefon, data nastere, etc. Le poti adauga ulterior daca doresti asta. Si nu uita ce a spus @lupusinguratic, sa-ti schimbi parola imediat.

| andrei733 explică (pentru anonim_4396):

Deci mi s-a bllocat telefonul.(am gresit modelul de deblocare de prea multe ori) si acum am nevoie de un cont ca sa pot sa il deblochez si am incecat sa intru de pe pc meu sa imi fac un cont dar nu ma lasa nici mozilla nici chrome sa intru pe gmail si de aceea am nevoie de acest cont

| anonim_4396 a răspuns (pentru andrei733):

S-a facut. Ai mesaj cu nume si parola.

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ți-ai pus adresa de yahoo cum trebuie și ai confirmat înregistrarea contului cu linkul din mail-ul primit pe adresa de yahoo? Dacă ai făcut așa și nu merge dă-mi datele de contact în privat și îți creez eu una, dar va trebui neapărat să schimbi parola, asta ca să nu fie discuții referitoare la intimitatea datelor tale.Suuces

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune un nume de utilizator pe care il doresti (sa speram ca nu este ocupat), daca nu ai rezolvat problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funda. Ai rezolvat?

| deliaaaaa a răspuns:

Sall ca sa iti fac imi trebuie numarul tau de telefon umele prenumele si data nasterii iar apoi dupa ce vei confirma iti poti schimba datele