| fuzzer a întrebat:

Salut,TPU! Va cer din nou ajutorul.Mi-am descarcat "Microsoft Office Word 2007",si mi-a mers cateva ore, si pe urma mi-a cerut un cod.Am cautat coduri,si am scris diferite coduri, dar nu merge nimic.Am incercat sa-mi descarc programul de mai multe ori, dar tot nu merge.Am incercat de pe "ninite,softonic, chip.eu",dar nu merge.Ce sa fac? Imi puteti da un site de unde sa-l descarc si sa mearga? Va rog ajutati-ma ca am o tema de facut in word, si nu am programul.Mersi.Funda+Vot!

3 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

Foloseste open office. e gratuit deci nu iti cere coduri. cat despre Microsoft office nu pot sa te ajut pentru ca asta inseamna a incuraja pirateria. nu sunt de acord nici cu pirateria nici cu Microsoft. de aceea exista programe alternative

| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Nu prea il poti gasi pe net licentiat, trebuie sa il cumperi pentru a nu face aceste "figuri", altfel nu stiu cum...

| ElektroBoom a răspuns:

Deasemenea LibreOffice este o alternativa la fel de buna si poate fi gasita pe Windows, Mac si Linux.
http://www.libreoffice.org/