| Anonim0100 a întrebat:

Salut,TPU! Va,merge Youtobe? mi-e nu imi apare toate interfata, imi apare doar alb cu cateva butoane?

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Da merge

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mie imi merge, e posibil sa iti mearga tie internetul mai greu, da un restart la pc si ar trebui sa mearga daca nu maine dimineata sigur isi revine.

| MembruTpu_6868 a răspuns:

Mie imi merge. Probabil e ceva de la browserul tau, incearca si pe alt browser sau reinstaleaza flashplayerul

| Anonim0100 explică:

Mersii tuturor am rezolvat era de-la Nod32 aveam control parental activat!

| Devyd a răspuns:

Salut da merge, poate este ceva temporar, vezi maine daca tot asa ii atunci incearca sa instalezi flashplayer ( Adobe) nou sau o versiune mai veche.
Sa iti merge netu greu.

| Exio a răspuns:

Merge. Incearca sa stergi cache si cookies din browser, apoi restarteaza-l.

| TheRaul556 a răspuns:

Incearca sa intri pe youtube cu Google Chrome.