| TrueRO a întrebat:

Va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa fac cand vreau sa intru in cs nu se face full screem se face doar un patrat mic.Am umbat la setari la video si am dat foarte mult acolo la rezolutie am dat pe ultima si acum nu se vede find server si restul si dupa ce am intrat iarasi se vedea tot negru nu stiti ce sa fac am resinstalat cs si tot asa e.Va rog ajutati-ma ca nu stiu ce sa mai fac.

2 răspunsuri:
| TrueRO explică:

Pai... am rezolvat am sters valve din software.Si nu puteam sa fac alt+shift ca nu ma lasa sa intru in cs.

| r0ckmyw0rld a răspuns:

Incearca cu Alt + Shift sa il faci full screen.