| TrueRO a întrebat:

Cand am vrut sa intru in cs nu s-a facut pe full ecran sa fuct doar un patrat(nu e bifat windous) am intrat in >optiunivideo si acolo sus am ales dintre nr alea de ex 800x... am tot vazut ca se facea tot mai mare si am dat pe ultima acum nu se mai vede new server, find server, optiuni etc si m-a scos din cs ca nu suporta rezolutia aia nu stiti comanda in config pentru a o pune potrivita, las fii reinstalat da am servere tari la fins server si nu vreau sa le pierd va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| AlexAtanasiu a răspuns:

Calculatoru tau nu mai suporta grafica probabil ca sau facut modificari

| TrueRO explică:

Am rezolvat am sters valve din software