| Stargoz a întrebat:

Va rog mult ma puteti ajuta aici. Am vrut sa instalez un driver pentru scanat pentru imprimanta si l-am luat de site-ul asta:
https://www.drivers-epson.com/epson-stylus-dx9400f-drive r/.L-am luat pe ultimul din primele trei si cand l-am aprins am vazut ca imi da acolo niste butoane si din greseala am apasat pe Unzip si nu stiu ce am facut. Nu vad sa fie ceva diferit dar imi spuneti ce inseamna Unzip?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Link-ul zice: Nothing Here!

"luat pe ultimul din primele trei" - adiCĂ CAre?

"Am verificat si am vazut ca suporta 64 dar" - zici tu și nu știi ce-i aia unzip (a deschide fermoarul, zice orice gugăl translator)

| LPCTSTR a răspuns:

Unzip inseamna despacheteaza, se refera la accesarea continutului unei arhive.
Arhivele sunt un fel de foldere al caror scop este sa faca continutul mai portabil.

| sierra1 a răspuns (pentru LPCTSTR):

știe dar îi plac răspunsurile