| CherryKiss a întrebat:

Cine ma poate ajuta? Am pierdut un fisier facut in notepad, foarte important. L-am sters din greseala odata cu mai multe fisiere. crying Il pot recupera? Cum? Multumesc. Funda crying

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Intră la "Recycle Bin", dă-i dublu click pe fișier [sigur e acolo]; apoi dă pe butonul "Restore" [o să-ți apară un chenar gri unde e și acest buton].
fișierul va fi repartizat pe Desktop sau în locul unde era înaine. happy

4 răspunsuri:
| Catalinna a răspuns:

Sigur...in Recycle Binwinking

| Houselaurie a răspuns:

Pai depinde daca l-ai sters de tot.intra in recycle bin si daca iti apare acel folder acolo, da-i restore.si gata.l-ai recuperat. daca l-ai sters de tot s-a dus.

| EuDuDa a răspuns:

Undeva pe ecran (Desktop) se afla Recycle Bin il deschizi si daca mai tii minte cum se numea dosarul il cauti apoi tii apasat cu mouse'ul pe el si din Recycle Bin il muti pe Desktop... Apoi il deschizi si iti iei informatiile necesare... Sper ca te'am ajutat!:*

| unknownword a răspuns:

Te poti duce la cosul de reciclare(aflat pe dextop)si il poti restabili, daca ii stii numele...iar daca ai golit si cosul de reciclare, nu mai poti face nimic...
sper ca te-am ajutat...