| Mwha a întrebat:

Voi ce ati alege, Samsung SIII sau Samsung Galaxy note? De ce?

P.s. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Moldoveanul a răspuns:

Problema este de ce ai vrea sa faci cu telefonul tau.
Vrei sa il folosesti pentru a desena si a edita poze? Atunci Samsung Galaxy Note e perfect, datorita ecranului mare de 5, 3 inci.
Doresti ca bateria telefonului tau sa dureze mai mult. Samsung Galaxy Note are o baterie de 2500 mAh (aproape 26 ore de vorbit in reteaua 2G si 14, 5 ore de vorbit in reteaua 3G).
Poate ai dori sa faci multitasking pe telefonul tau? Samsung Galaxy S III are un procesor quad core de 1, 4 GHz. Poti urmari un film bun, sa trimiti mesaje prietenilor tai si sa stai pe internet in acelasi timp.
Vrei sa ai tot ce este nou si esti tot timpul la curent cu noutatile in telefoane? Samsung Galaxy S III are ultima versiune a sistemului de operare Android (4.0), iar asta inseamna mai multe aplicatii si mai multe posibilitati.
Conteaza ce iti doresti tu la un telefon. Si pretul. Nu uita de pret...

3 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna pai eu ti'as recomanda un galaxy note e mai bun are mai multe aplicatii e mai mare mai fain dar daca nu ai bani de el poti opta pentru galaxy s3 si el e fain...

| poker85 a răspuns:

Salut! Recomand un SIII la momentul actual e cel mai bun smart-phone existent mai bun decat galaxy note din urmatoarele motive:-are smart stay(ecranul se stinge daca ridici prividea de pe ecran atunci cand citesti cv pe net); are sbeam (care te ajuta sa partajezi fisisiere cu alte telefoane cu sbeam in doar cateva secunde), are camere de 8 mp, are memodie interna foarte mare(pana la 64 de GB) si are un procesor foarte puternichappy. Acestea sunt motivele pentru care eu as alege SIII in loc de Note.happy Succes!winking

| Si_ATat_theo_1997 a răspuns:

Samsung SIII. daca ai sa il cumperi ai sa iti dai seama de diferentele fata de celelalte telefoane happy