| anonim_4396 a întrebat:

Vreau ca un program sa porneasca automat dupa 1 minut dupa ce am pornit windows-ul. Este posibil asa ceva pe Windows 7?

Răspuns Câştigător
| R0VER a răspuns:

.
dai funda zici?

te-am rezolvat:
am descarcat eu intai aplicatia, ca sa fiu sigur, am scanat toate fisierele (si de descarcare si dupa instalare. toate) pe VirusTotal - stii că ăsta când scanează un fișier, îl trimite spre analiză pe toate motoarele de antivirus (tari) din lume - si pot sa-ti spun ca l-am si testat.

da, are optiunea de pornire la cat vrei tu, inclusiv la 1 minut

http://download.cnet.com/Startup-Delayer/3000-2094_4-10068235.html

succes!

4 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Ori cauti pe niste site-uri de specialitate, ori iti faci un shortcut pe desktop sai in start.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred.Ori il setezi sa porneasca odata cu windows-ul, ori ii faci o iconita si il deschizi tu de acolo la un minut dupa ce porneste windows-ul.Nu cred ca e asa un mare efort sa dai dublu click pe o iconita.O zi buna.

| shannygelu a răspuns:

Poti pune shortcutul de la program in start sa porneasca odata cu windowsul