| Rozaliul a întrebat:

Vreau sa achizitionez un Tv pentru bucatarie si am gasit unul pe Cel.ro ( http://www.cel.ro/......hd-l/),dar scrie ca e monitor nu Tv.Intrebarile mele ar fi :e Tv dar merge folosit si ca monitor, sau e doar monitor pentu Pc? Cum comand de pe Cel.ro in caz ca e Tv? Pot avea incredere in ei? Dau funda! P.S. cei care nu stiu, va rog nu comentati, multumesc!

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Monitoarele nu sunt tv-uri.intri pe site al lor si comanzi, o sa vezi pasii.trebuie sa fii logat pe cel.ro.sunt de incredere.