| Samsung88 a întrebat:

Vreau sa comand aceasta tabletă http://www.altex.ro/......ipop-negru o vreau pentru gaming.Asa ca dacă puteți o lista cu jocuri și cam la ce setări ar merge mersi.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu are rost sa-ti insir aici toate jocurile din store, caci le poate rula pe toate oricare ar fi ele fara probleme. Este o tableta de top, o alegere foarte buna.

| Bobby711 a răspuns:

Nova 3 asphalt 8 modern combat 3, 4, 5 gta fallout shelter (il ador) nfs gangstar vegas/city fifa numai astea imi trec prin minte

| Bobby711 a răspuns:

Oh si dead triger 2