| comsacodrut a întrebat:

Vreau sa creez un cont de email dar care sa nu fie de tipul abcd@yahoo.com ci de tipu abcd@gmail.com(abcd litere luate la intamplare)Este posibil macar? Caci am nevoie urgent

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai si cine te retine sa nu-ti faci? Ce neputinta ai?

| Sєвα a răspuns:

@mail.ru - email de mail.ru *lol*
@yahoo.com - email de yahoo
@gmail.com - email de google

deci ca sa ai @gmail.com trebuie sa iti faci cont pe google, si vezi emailurile tot pe google...

| comsacodrut explică (pentru Sєвα):

Si eu vreau ca de la acel email de google sa restez parola, pe ce site google trebuie sa intru

| Sєвα a răspuns (pentru comsacodrut):

Mai jos ti se explica, daca vrei sa schimbi parola sau daca ai uitat-o, deci uitate pe site.

https://support.google.com/accounts/answer/41078?hl=ro