| fear1234567 a întrebat:

vreau sa fac un stick usb cu un windows,stiu ca trebuie boot-at si apoi bagat windows-ul pe el, intrebarea mea este:dupa ce il bootez pot sa il mai folosesc si pentru altceva? Multumesc!

7 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Nu deoarece are bootul de windows pe el.
Daca te referi daca pierzi stikul raspunsul este NU, deoarece al poti sterge oricand.Succes!

| DDCC a răspuns:

Normal, îl poți formata sau șterge ce ai pe el, să-l folosești la ce vrei după care poți iar să bagi Windows-ul pe el și iar să-l faci bootabil și tot așa. De câte ori vrei! Pentru creare bootabil, ai link http://www.go4it.ro/......-4244840/.

| vatco a răspuns:

Daca vrei sa il faci bootabil pentru win7 ai nevoie de o imagine iso si de programul windows 7 download tool. daca vrei sa pui xp cauta win to flash.sunt usor de folosit.ai nevoie de un stick de cel putin 4 gb. daca ai calculator vechi e posibil sa nu poti boota de pe stick.

| fear1234567 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri...si pentru link-uri cu tutorial.

| KiraXander a răspuns:

Da

| baiatfin a răspuns:

Da NORMAL poti sa il formatezi cand vrei, sau poti sa pui n date chiar daca ai windosu pe stick

| Crlslnutza a răspuns:

Buna,
In momentul in care alegi sa faci stick-ul boot-table nu mai poti pune alte fisiere pe el si inainte de asta trebuie sa-l formatezi